ZNAMY JUŻ MISTRZA POLSKI BRANŻY ELEKTROTECHNICZNEJ W MARATONIE MTB 2017

20 sierpnia 2017

13 sierpnia w Dziwiszowie, Podczas VIII etapu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB, na dystansie MEGA zostały  rozegrane amatorskie MISTRZOSTWA POLSKI BRANŻY ELEKTROTECHNICZNEJ W MARATONIE MTB 2017.

W Mistrzostwach Polski Branży Elektrotechnicznej startowali pracownicy i właściciele firm bezpośrednio związanych z branżą elektrotechniczną: elektrycznych i elektroinstalatorskich, producentów elektrotechniki i automatyki przemysłowej, projektujących i wykonujących instalacje elektrotechniczne, dystrybutorów elektrotechniki, itp

Dystans MEGA ukończyło 20 uczestników klasyfikowanych w kategorii branża elektrotechniczna. Zwyciężył Rafał Balawajder z Euro Bike Kaczmarek Electric Team. Drugie miejsce zajął Mariusz Choroszewski z OPTYK-OKULAR TEAM JELENIA GÓRA, a trzecie – Piotr Przybył reprezentujący Stowarzyszenie Biedrusko Jakś-Bud.

Złoty laur otrzymała też  Magdalena Janczura, która jako jedyna wśród Pań reprezentowała branżę elektrotechniczną.

Fundatorem nagród na mistrzostwach była firma Grupa Topex Sp. z o.o., która ufundowała bogato wyposażone skrzynki narzędziowe NEO TOOLS.

To nie były przelewki, ale prawdziwy górski wyścig! Trasa piękna i bardzo trudna. Tym razem ze zboczem Łysej Góry musieli poradzić sobie nie narciarze, ale rowerzyści – amatorzy MTB. Trasa MEGA – na której rozgrywała się walka o mistrzostwo w branży liczyła aż 42 km. Kilometry długich, morderczych podjazdów i stromych zjazdów.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!