Cisowianka sponsorem Kaczmarek Electric MTB 2019

  19 marca 2019

Cisowianka Oficjalną Wodą cyklu „Grand Prix Kaczmarek Electric MTB” !

Przy długotrwałym wysiłku fizycznym odpowiednie nawodnienie organizmu jest kwestią kluczową. W tym roku, po raz kolejny, o zawodników Grand Prix Kaczmarek Electric zadba Cisowianka.

Cisowianka to naturalna woda mineralna, której skład pozwoli ugasić pragnienie nawet podczas dużego wysiłku fizycznego. Butelkowana w jednym z najnowocześniejszych zakładów butelkujących na świecie, z zachowaniem najważniejszych właściwości danych jej przez naturę, będzie świetnym wsparciem dla zawodników naszego wyścigu.

Na trasie wyścigu, w punktach nawodnienia, na każdego startującego czekać będą specjalnie przygotowane małe butelki – 0,33l. Lekkie i poręczne.

Na mecie na zawodników czekać będą butelki Cisowianki 0,7 l SPORT. Każdy z nich po ogromnym wysiłku będzie mógł spokojnie wypić odpowiednią ilość orzeźwiającej naturalnej wody mineralnej.

Jak widać Cisowianka dzięki posiadaniu szerokiego asortymentu pojemności i rodzajów butelek jest przygotowana na każde, nawet najtrudniejsze, wyzwanie. Dlatego też współpraca Cisowianki z Grand Prix Kaczmarek Electrix MTB  jest tak naturalna.