Energetyczny pakiet startowy od ALE

  2 kwietnia 2019

ENERGETYCZNY ZESTAW STARTOWY Kaczmarek Electric MTB GRAND PRIX 2019
Jeśli dopadnie Cię kryzys w czasie wysiłku – będzie już za późno. Zestaw energetyczny to idealne zabezpieczenie przed utratą sił.

Specjalna oferta od ALE – Active Life Energy dla wszystkich zawodników Grand Prix Kaczmarek Electric 2019.
Pakiet Startowy ALE o wartości 38,93 za 9,99 zł + zniżka na wybrane produkty!
Koszt dostawy 4,99 zł (dla koszyków 99 zł dostawa FREE).  

Informacje, jak uzyskać kod znajduje się na stronie alenergy.eu/events

Link do strony z pakietami https://alenergy.eu/pol_m_SKLEP_ZESTAWY_ZESTAWY-STARTOWE-270.html

Jeśli dopadnie Cię kryzys w czasie wysiłku – będzie za późno.
ALE zawsze możesz go uprzedzić i nie dopuścić do spadków energii, korzystając ze sprawdzonych przez dziesiątki tysięcy miłośników sportów wytrzymałościowych produktów ALENERGY!
Podczas treningów i zawodów korzystają oni z energetycznych żeli i batonów aby nie dopuścić do kryzysu energetycznego podczas wysiłku. Dostarczanie węglowodanów w trakcie wysiłku tlenowego jest w stanie poprawić osiągi i opóźnić odczucie osłabienia nawet o 20%!
Dostarczenie węglowodanów prostych przed godzinnym treningiem o wysokiej intensywności (trening kulturystyczny z krótkimi przerwami między kolejnymi seriami) wpływa na poprawę siły maksymalnej.
Spożycie węglowodanów przed treningiem poprawia także osiągi sportowe w krótkim, maksymalnie intensywnym wysiłku. Badani, którzy przed sprintem przyjęli porcję prostych cukrów, byli w stanie wykonać większą pracę, wygenerowali także większą moc, a w ocenie tętna i „wskaźnika zmęczenia” wypadli dużo lepiej, niż grupa kontrolna.
Rozpoczęcie wysiłku z mięśniami pełnymi glikogenu i uzupełnianie go w trakcie wysiłku bez wątpienia przyczyni się do czynienia szybszych postępów i pełniejszej realizacji postanowień.