KAŻDY ZAWODNIK POMAGA!

  9 czerwca 2017

Kolejny wyścig MTB Kaczmarek Electric w Zielonej Górze już w ten weekend, a kolejny bohater naszej akcji Każdy zawodnik pomaga już przed Wami!

Poznajcie Sebastiana.
Ma 24 lata, studiuje na Wydziale Mechaniki i Budowy Maszyn Uniwersytetu Zielonogórskiego. Prywatnie jest zagorzałym kibicem Manchesteru United 🙂

Jego beztoska młodość została przerwana 24.03.2017, kiedy zapadł w śpiączkę z powodu niedotlenienia mózgu spowodowanego zachłyśnięciem.

Pomimo mało optymistycznych rokowań lekarzy, Sebastian nie poddał się i obecnie Jego stan jest na tyle stabilny, iż wkrótce zostanie wypisany ze szpitala. Jednak nadal pozostaje w śpiączce. Bliscy wierzą, że Sebastian ich słyszy i daje z siebie wszystko, aby do nich wrócić.

Kolejny krok w walce o powrót do zdrowia polega na intensywnej rehabilitacji, którą może zapewnić mu jedynie specjalistyczna placówka. Środki zebrane podczas wyścigu zostaną w całości przeznaczone na opłacenie rehabilitacji i pobytu Sebastiana w specjalistycznym ośrodku. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/Pom%C3%B3%C5%BC-nam-obudzi%C4%87-…/

Wspólnie pomóżmy mu uciec z tego „najgorszego więzienia świata”!