Każdy zawodnik pomaga!

  25 marca 2017

Tegoroczna edycja naszych zawodów stawia przed uczestnikami różne cele. Głównie te sportowe. Pomyśleliśmy jednak, że przy okazji wyścigu możemy razem zdziałać więcej. I tak pojawił się pomysł akcji „Każdy zawodnik pomaga” 🙂

Zasady są jasne – każde 5 złotych wpisowego zostanie przeznaczone na pomoc dla tych, którzy mieli nieco mniej szczęścia w życiu.

W tym roku w Rydzynie pedałujemy dla Oli i nadszedł czas, aby przestawić Wam naszą bohaterkę!

Ola Maćkowiak miała pecha już na starcie, bowiem urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową, wodogłowiem, pęcherzem neurogennym i porażeniem kończyn dolnych. Pierwsza doba jej życia upłynęła pod znakiem skomplikowanej operacji, a to był dopiero początek. Do tej pory miała ich już 5. Ola jest bardzo dzielna, chociaż to nie łatwe, od drugiego miesiąca życia jest nieustannie rehabilitowana. Porusza się na wózku inwalidzkim.

Jak się zapewne domyślacie koszty związane z rehabilitacją, sprzęt do ćwiczeń oraz turnusy rehabilitacyjne są bardzo kosztowne.

Ola jednak nie traci pogody ducha, a wrodzony optymizm, mimo przeciwności losu, pomaga jej i jej bliskim mierzyć się z codziennymi problemami.

Razem możemy pomóc Oli!

REGULAMIN Akcji „Każdy zawodnik pomaga”