Uwaga!
W związku z nieotrzymaniem zgody od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego na przecięcie drogi nr 432, jesteśmy zmuszeni przenieść lokalizację miasteczka zawodów VI etapu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB w Osiecznej, które miało znajdować się w miejscowości Jeziorki.
Podejmując wspólną decyzję z naszym lokalnym organizatorem Stowarzyszeniem 64-sto w Lesznie przenosimy miasteczko zawodów do Trzebani, jest to to samo miejsce w którym odbyła się zeszłoroczna inauguracja sezonu.
W związku z powyższym, trasa maratonu ulegnie zmianie, usuwamy płaską część dojazdową trasy, która wynosiła po 4 km w jedną i drugą stronę. Dodatkowo wyścig odbędzie się na rundach: Mini 1 runda, Mega 2 rundy, Giga 3 rundy.
Nowy przebieg trasy maratonu postaramy się wrzucić na stronę jeszcze w dniu dzisiejszym.