Organizacja w biurze zawodów w Rydzynie

  15 kwietnia 2016

Apelujemy o możliwie jak najwcześniejsze stawienie się w Biurze Zawodów i załatwienie niezbędnych formalności.

Pierwszy etap Grand Prix jest zawsze sporym wyzwaniem logistycznym. Podczas niego każdy zawodnik musi się stawić w Biurze Zawodów by podpisać kartę zgłoszeniową oraz odebrać numer i pakiet startowy. Wasze wcześniejsze przybycie pozwoli załatwić formalności na spokojnie, bez kolejek i presji czasu. Dlatego prosimy byście nie zwlekali do ostatniej chwili.

Przypominam godziny funkcjonowania Biura Zawodów w Rydzynie:

16 kwietnia 2016 r. (sobota) w godz. 17:00 – 19:00,
17 kwietnia 2016 r. (niedziela) w godz. 8:00 – 10:30.

Organizacja w biurze zawodów:

KASA – Jeśli macie do uregulowania jakąkolwiek płatność, w pierwszej kolejności udajcie się do Kasy, która będzie się znajdować na osobnym stanowisku. Dotyczy to również tych, którzy dokonali wpłaty przez internet, ale nie zarejestrowali się online. W takim przypadku konieczna jest dopłata do stawki jak za rejestrację w dniu zawodów.
Po uregulowaniu płatności otrzymacie paragon do okazania na kolejnych stanowiskach.

ODBIÓR PAKIETÓW i NUMERÓW STARTOWYCH – Przewidujemy osobne stanowiska:
– Odbiór pakietów startowych dla osób z nadanymi numerami startowymi. Nadaliśmy je tym, których płatności wpłynęły na nasze konto do piątku rano. Niektóre z tych osób muszą najpierw w kasie zapłacić za numer startowy. Prosimy o podejście do stanowiska, przy którym będzie oznaczony Wasz przedział numerów. To jaki macie nadany numer możecie sprawdzić na naszej stronie w zakładce lista zgłoszonych lub na tablicy wywieszonej w dniu zawodów.

– Rejestracja zawodników / Odbiór pakietów startowych dla osób bez nadanych numerów startowych. Dla rejestrujących się na miejscu oraz tych, którzy zarejestrowali się przez internet, ale nie dokonali płatności lub ich płatność wpłynęła w późniejszym terminie. Zarejestrowani przez internet powinni zgłosić się do stanowiska oznaczoną literą alfabetu na którą zaczyna się ich nazwisko. Rejestrujący się na miejscu mogą ustawić się w dowolnym z tych stanowisk.