Podziękowania

  10 października 2018

IX Grand Prix Kaczmarek Electric MTB przeszedł do historii. Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom, że byliście z nami. W tym roku w 10 etapach wystartowało u nas 7200 zawodników, a na starcie wyścigu dla najmłodszych stanęło prawie 2 000 dzieci. Dzięki Wam i tak wysokiej frekwencji, poprzez akcję charytatywną „Każdy Zawodnik Pomaga” udało się przeznaczyć 36 tys. zł na pomoc osobą potrzebującym w miejscowościach gdzie rozgrywały się nasze wyścigi. Jesteście niesamowici!!! DZIĘKUJEMY 😍
🚲To dzięki Wam to co robimy ma sens. Dziękujemy, że przyjeżdżacie do nas całymi rodzinami, ponieważ dążymy do tego aby nasza impreza miała charakter rodzinny. Praca przy organizacji wszystkich etapów przyniosła nam wiele satysfakcji, tym bardziej, że otaczali nas ludzie kochający sport, którzy oddali całe swoje serce w organizację wyścigu. Największym podziękowaniem dla nas jest wasza radość w momencie przekraczania linii mety.
Dziękuję serdecznie za zaangażowanie lokalnych partnerów, a są to:
👉Rydzyna: Wojciech Mizuro oraz Szkółka Kolarska REAL 64-sto Leszno,
👉Sulechów: Łukasz Duch oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji „Sulechowianka” w Sulechowie, Łukasz ‚Zelmer’ Zaidlewicz
👉Krosno Odrzańskie: Tomasz Błyskońń oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim
👉Żerków: Piotr Lacki oraz Daniel Kurpisz
👉Strzelce Krajeńskie: Rafał Chmiel, Adam Kiona oraz FSD Sport
👉Nowa Sól: Rafał Nowak, Paweł Stecw oraz UKS Peleton Nowa Sól
👉Dziwiszów: Stefan Wójtowicz, Aesculap – Szkoła Narciarska i Sudecki Klub Sportowy, SKI ARENA ŁYSA GÓRA
👉Bolesławiec: Mariusz Lickiewiczwicz oraz MOSIR Bolesławiec
👉Zielona Góra: Łukasz ‚Zelmer’ Zaidlewicz, Kamil Wieczorek oraz Muzeum Etnograficzne w Zielonej Górze – Ochli
👉Wolsztyn: Dariusz i Tomasz Stęsik Sklepy Rowerowe „Turysta”
🚲Wyrazy wdzięczności kierujemy do strażników, policji, wojska, służb medycznych i wszystkim, którzy czuwali nad bezpieczeństwem uczestników na trasie wyścigów. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za obsługę bufetów.
🚲Dziękuję Urzędom Miast i Gmin, Lasom Państwowym, Starostwom Powiatowym, Policji, Lubuskiemu Urzędowi Marszałkowski oraz innym instytucjom państwowym, bez których przychylności nasze imprezy nie mogłyby się odbyć.
🚲Dziękujemy pracownikom firmy Kaczmarek Electric S.A., na których spoczywał ciężar obsługi technicznej – rozstawiania i sprzątania naszego miasteczka zawodów.
Dziękujemy Oldze Horeluk za profesjonalne prowadzenie biura zawodów, a także Kamili Stefan za czuwanie nad sprawnym przebiegiem dekoracji.
🚲Dziękujemy Tomaszowi Hucał za profesjonalną konferansjerkę oraz Dominikowi Brzezickiemu za dbanie aby w czasie wyścigu z głośników leciała dobra muzyka.
🚲Wielkie podziękowania dla wszystkich partnerów i sponsorów, którzy nieustannie dostrzegają i podzielają naszą pasję do jazdy na rowerze:
Firmie Kaczmarek Electric SA a w szczególności prezesowi Cezaremu Kaczmarkowi współtwórcy i głównemu sponsorowi cyklu, za zaangażowanie w rozwój tego przedsięwzięcia oraz jego małżonce Urszuli Kaczmarek. Bez osobistego zaangażowania tych dwóch osób nie byłoby cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB.
Wielkie podziękowania za wsparcie kierujemy do:
Kaczmarek Electric SA – Hurtownia Elektrotechniczna
DT4YOU.com
www.dobresklepyrowerowe.pl
Cisowianka
Radello Sport
strefarowery.pl
Konwa Bike Leszno
AJs Fenwicks
Fitwheels.eu
Seven Komputery
Fotomtb.pl
Diet & More
Val di Sport – jasna strona rowerów
Magazyn Elektrosystemy
MTB XC PL
Kontakt-Simon
Philips Polska
🚲Dziękuję wszystkim osobom, których nie zdołaliśmy tu wymienić, a które wspierały cały zespół przy tworzeniu tego wspaniałego kolarskiego święta, jakim jest Grand Prix Kaczmarek Electric MTB.
📌Na koniec chcielibyśmy zwrócić się do wszystkich – jeśli macie jakieś swoje spostrzeżenia lub uwagi, które mogą przyczynić się do podwyższenia standardu naszego wyścigu, proszę kierujcie je mailowo (nie w komentarzu) na mtb@ke.pl Wszystkie wasze pomysły zostaną rozważone.
🚲Do zobaczenia w jubileuszowym X Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2019, gdzie spodziewajcie się z naszej strony fajerwerków i niespodzianek 😀
W imieniu całej ekipy Grand Prix Kaczmarek Electric MTB jeszcze raz dziękuję za wspaniały sezon
koordynator cyklu Joanna Balawajder