Podziękowania

  3 października 2017

W imieniu całej ekipy GP KE MTB
Dziękuję wszystkim uczestnikom cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB za to, że byliście z nami przez cały sezon 2017! Praca przy organizacji wszystkich etapów przyniosła nam wiele satysfakcji, tym bardziej, że otaczali nas ludzie kochający sport , którzy oddali całe swoje serce w organizację wyścigu. Największym podziękowaniem dla nas jest uśmiech zawodnika wjeżdżającego na metę.
Dziękuję serdecznie lokalnym organizatorom, a są to:
Klub Sportowy 64-sto Leszno
Gminne Towarzystwo Sportowego Phytopharm – Żerków
Klub Sportowy Żary Runners Team
OSIR Sulechów
TKKF Zielona Góra
Gminny Ośrodek Kultury w Kargowej
Stowarzyszenie FSD Sport Strzelce Krajeńskie
Szkoła Narciarska i Sudecki Klub Sportowy Aesculap Dziwiszów, Ski Arena Łysa Góra
UKS Peleton Nowa Sól
Stowarzyszenie Sportowe Jazda Wolsztyn

Dziękuję wszystkim wolontariuszom za obsługę bufetów.
Wyrazy wdzięczności kieruję do Strażników, Policji, Służb medycznych i wszystkim, którzy czuwali nad bezpieczeństwem uczestników na trasie wyścigów.

Dziękuję pracownikom firmy Kaczmarek Electric S.A., na których spoczywał ciężar obsługi technicznej – rozstawiania i sprzątania naszego miasteczka zawodów, prowadzenia biura zawodów, a także czuwanie nad sprawnym przebiegiem dekoracji.

Dziękuję Urzędom Miast i Gmin, Lasom Państwowym, Starostwom Powiatowym, Policji oraz innym instytucjom państwowym, bez których przychylności nasze imprezy nie mogłyby się odbyć.

Szczególne podziękowania należą się naszym sponsorom:
Firmie Kaczmarek Electric S.A. a w szczególności prezesowi Cezaremu Kaczmarkowi współtwórcy i głównemu sponsorowi cyklu, za zaangażowanie w rozwój tego przedsięwzięcia oraz jego małżonce Urszuli Kaczmarek, która czuwa nad strefą dziecka i troszczy się o to, aby najmłodsi uczestnicy wyścigu nie nudzili się w dniu imprezy. Bez osobistego zaangażowania tych dwóch osób nie byłoby cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB.

Wielkie podziękowania za wsparcie kierujemy do firm:
Total Sport z Poznania – dystrybutor rowerów Superior
DT4You dystrybutor marki DT Swiss
Dobre Sklepy Rowerowe
Konwa Bike Leszno
TriSolution dystrybutor marki Power Bar
Sport Konsulting dystrybutor  marki Polar
Eden Springs Sp. z o.o.
ETNO CAFÉ
AJs Fenwicks
Bikestacja.pl, Fitwheels.eu
Magazyn Elektrosystemy
Seven Komputery
IDEACTO
Termy Uniejów
Grupa Topex Sp. z o.o. Sp. k.
MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.
PCE POLSKA SP. Z O.O.
Drukarnia Beyga  z Nowego Tomyśla

Dziękujemy cateringowi Kuchnia w Starej Drukarni ze Świebodzina za zawsze ciepły i smaczny posiłek regeneracyjny oraz sprawną obsługę uczestników.

Dziękuję wszystkim osobom, których nie zdołałam tu wymienić, a które wspierały cały zespół przy tworzeniu tego wspaniałego kolarskiego święta, jakim jest Grand Prix Kaczmarek Electric MTB.

Na koniec chciałabym też zwrócić się do wszystkich – jeśli macie jakieś swoje spostrzeżenia lub uwagi, które mogą przyczynić się do podwyższenia standardu naszego wyścigu, proszę kierujcie je mailowo (nie w komentarzu) na mtb@ke.pl . Wszystkie wasze pomysły zostaną rozważone.

Do zobaczenia w nowym jeszcze lepszym sezonie 2018
w imieniu całej ekipy Grand Prix Kaczmarek Electric MTB
jeszcze raz dziękuję za wspaniały sezon
koordynator cyklu Joanna Balawajder