sektory startowe 2024

  11 kwietnia 2024

Cieszymy się ogłosić nowe rozstawienie zawodników w sektorach startowych w nadchodzącym sezonie Kaczmarek Electric MTB! Po 15 latach przyszedł czas na małą zmianę. Po starannym przeanalizowaniu zespołu organizacyjnego oraz sugerowanych przez zawodników zmian, dokonaliśmy ulepszeń, które mam nadzieję poprawią przebieg samego startu oraz wyścigu.

Oto nowe rozstawienie zawodników:
➡Sektor 0 przeznaczony jest wyłącznie dla zawodników startujących na dystansie GIGA
➡Sektor 1 przeznaczony jest wyłącznie dla zawodników startujących na dystansie MEGA
➡Sektor 2-5 dla zawodników startujących na dystansie MINI
➡Sektor 5 jest sektorem ogólnodostępnym dla dystansu mini, jeśli nie masz nadanego sektora to ustawiasz się w 5 sektorze.
➡Sektor 6 przeznaczony wyłącznie dla zawodników startujących na dystansie MŁODZIK

 

✅Od II edycji obowiązuję przywilej dla najlepszych zawodników TOP 10 open z mini, mega i giga, uprawnionych do wejścia od przodu swojego sektora na 10 minut przed startem.

To nowe rozstawienie ma na celu poprawę bezpieczeństwa i komfortu wszystkich uczestników, zapewniając jednocześnie równy poziom rywalizacji w obrębie poszczególnych sektorów. Uważamy, że taka klasyfikacja ułatwi także zarządzanie wydarzeniem oraz zwiększy satysfakcję z udziału.

Pamiętajcie, żeby przestrzegać zasad oraz wskazówek dotyczących startu.
Życzymy wszystkim uczestnikom udanego i pełnego emocji wyścigu Kaczmarek Electric MTB!
szczegóły przeliczania sektorów znajdziecie tutaj:
https://mtb.ke.pl/sektory-startowe-podczas-grand-prix…/

Na podstawie wyników z zeszłego sezonu zostaną nadane sektory startowe dla zawodników z dystansu mini, które można zobaczyć na naszej stronie: https://mtb.ke.pl/lista-zgloszonych/