Superior sponsorem strategicznym VIII GP Kaczmarek Electric MTB

  16 grudnia 2016

Mamy niebywała przyjemność poinformować, że do grona naszych oficjalnych sponsorów dołączyła  firma TOTAL-SPORT, dystrybutor rowerów SUPERIOR, które można znaleźć w najlepszych sklepach rowerowych na terenie całego kraju. Marka z roku na rok  umacnia swoją pozycję w kolarskim świecie oraz pozyskuje coraz to nowych sympatyków dzięki szerokiej gamie profesjonalnych produktów rowerowych.

Dzięki firmie Total Sport VIII edycja Grand Prix Kaczmarek Electric MTB nabędzie innego niż dotychczas wymiaru. Przed każdym etapem naszego cyklu, będzie można wygrać w konkursie na Facebooku możliwość testowania topowego roweru Superior przez tydzień przed wyścigiem i na samym wyścigu. Również przy strefie dziecka na każdym etapie powstanie specjalna strefa Superior Fly Kids z możliwością testowania rowerów dla dzieci. Dodatkowo po każdym etapie wśród najmłodszych startujących w wyścigu dziecięcym zostanie rozlosowany jeden Superior Fly. A dla najlepszych zawodników stworzyliśmy „Premie lotną Superiora” oraz  bardzo cenne nagrody w klasyfikacji generalnej dystansu mega i giga.

Rowery SUPERIOR są projektowane oraz produkowane w czeskiej fabryce w Koprivnicach od ponad 15 lat. Obiekt należy do jednych z najnowocześniejszych i technicznie zaawansowanych fabryk w Europie
Roczna produkcja wynosi ponad 300 tys. rowerów, a komponenty, które są używane do produkcji, pochodzą od światowych marek takich jak Shimano, DT Swiss, Rockshox, Sram, FSA.

Marce SUPERIOR zaufało wiele profesjonalnych teamów zagranicznych jak i polskich.  Największym sukcesem brandu jest współpraca  z zawodnikami z  Młodzieżowej Kadry Narodowej, na czele której stoi Sebastian Żabiński. Rita Malinkiewicz, Gabriela Wojtyła, Patrycja Piotrowska, Aleksandra Podgórska, Filip Helta, Michał Topór to zawodnicy i medaliści Mistrzostw Polski, startujący na rowerach SUPERIOR. Reprezentują Polskę na najważniejszych imprezach kolarskich, takich jak  Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy zajmując czołowe pozycje.

Sukces marki SUPERIOR na europejskim rynku pozwala podejmować zdecydowane działania mające na celu promocję marki wśród Teamów oraz zawodników.

Zapraszamy na strony naszego sponsora:
www.superiorbikes.eu
www.total-sport.com.pl
www.facebook.com/SuperiorRowery
www.instagram.com/SuperiorRowery

baner 2