Szukamy zakręconego pasjonata do prowadzenia naszego cyklu MTB i nie tylko… Praca od zaraz :)

  8 czerwca 2016

Cykl Grand Prix Kaczmarek Electric MTB zrodził się z pasji ludzi, którzy kochają jazdę na rowerze. Z roku na rok nasze maratony stały się poważną imprezą sportową, która zdobyła tysiące fanów i zyskała dużą renomę. Kaczmarek Electric S.A. jest sponsorem tytularnym i koordynuje całą imprezę, ale organizacją poszczególnych startów zajmują się obecnie organizatorzy lokalni. Od sezonu 2017 chcemy wziąć pełną odpowiedzialność za cała organizację naszego cyklu i wyznaczyć naprawdę najwyższe standardy w kraju. Dlatego postanowiliśmy zatrudnić osobę, która będzie odpowiedzialna za to zadanie i od zaraz zajmie się przygotowaniami przyszłorocznej imprezy.

Szukamy pozytywnie zakręconego pasjonata, który będzie dalej rozwijał nasz cykl MTB i zaangażuje się w moc nowych pomysłów związanych z realizacją naszych pasji. Szukamy osoby z doświadczeniem w organizowaniu imprez masowych, pełnej pozytywnej energii, która kocha ten sport i pragnie robić to, co lubi.

Gwarantujemy warunki do realizacji swoich pasji, a przy okazji także stałe zatrudnienie w pozytywnie zakręconej firmie. 🙂

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@sae.pl