Uruchomiliśmy zapisy się Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2016

  26 lutego 2016

Uruchomiliśmy zapisy się do Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2016. Jednocześnie na naszej stronie pojawił się aktualny regulamin do którego lektury zachęcamy. Poniżej w skrócie przedstawiamy trzy najważniejsze zmiany względem ubiegłego sezonu.

Jak już informowaliśmy tegoroczna edycja cyklu będzie składała się z 8 etapów, przy czym do klasyfikacji generalnej nadal wliczane będą wyniki z 5 najlepszych startów.

Pojawiły się dodatkowe kategorie wiekowe (K4+ i M6) na dystansie Mini.

Start wyścigu głównego będzie się odbywał z 6 sektorów startowych + sektor 0 dla Elity i sektor 7 dla młodzików. W związku z powyższym Wasze zeszłoroczne wyniki zostaną przeliczone według nowych kryteriów. Przed pierwszym startem koniecznie sprawdźcie do jakiego sektora zostaliście zakwalifikowani.

Opłaty startowe zostają utrzymane na dotychczasowym poziomie.

Zapraszam do zapisywania się.
PS.
Liczba zawodników na pierwszym wyścigu jest zawsze pewną niewiadomą. Organizatorzy muszą przygotować dla Was odpowiednią ilość medali, posiłków, itp. co jest trudną sztuką. Dlatego zachęcam do możliwie jak najwcześniejszej deklaracji udziału w zawodach. Czym wcześniej dokonacie zgłoszenia tym łatwiej będzie nam przygotować się na Wasze przyjęcie.