X Grand Prix Kaczmarek Electric MTB przeszedł do historii

  9 października 2019

X Grand Prix Kaczmarek Electric MTB przeszedł do historii. Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom że byliście z nami. W tym roku w 10 etapach wystartowało u nas ponad 6000 zawodników, a na starcie wyścigu dla najmłodszych stanęło ponad 1 000 dzieci. Dzięki Wam poprzez akcję charytatywną „Każdy Zawodnik Pomaga” udało się przeznaczyć 30 tys. zł na pomoc osobom potrzebującym w miejscowościach gdzie rozgrywały się nasze wyścigi. Jesteście niesamowici!!! DZIĘKUJEMY

To dzięki Wam to co robimy ma sens. Dziękujemy, że przyjeżdżacie do nas całymi rodzinami, ponieważ dążymy do tego aby nasza impreza miała charakter rodzinny. Praca przy organizacji wszystkich etapów przyniosła nam wiele satysfakcji, tym bardziej, że otaczali nas ludzie kochający sport, którzy oddali całe swoje serce w organizację wyścigu. Największym podziękowaniem dla nas jest wasza radość w momencie przekraczania linii mety.

To był jubileuszowy 10 sezon naszego cyklu maratonów. Miał to być rok świętowania i wielkiej fety. Niestety nasze kolarskie środowisko spotkała wielka strata. Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci jednego z naszych zawodników, który zmarł w szpitalu po starcie w naszych zawodach w Jakubowie. Do dziś nie możemy otrząsnąć się po tym zdarzeniu. Po tej tragedii każdy z nas zatrzymał się na chwilę i nabrał pokory do uprawiania amatorskiego sportu.

 
Dziękuję serdecznie za zaangażowanie lokalnych partnerów, a są to:

Rydzyna: Wojciech Mizuro oraz Szkółka Kolarska REAL 64-sto Leszno,

Zielona Góra: Kamil Wieczorek

Sulechów: Łukasz Duch oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji „Sulechowianka” w Sulechowie, Łukasz ‚Zelmer’ Zaidlewicz

Krosno Odrzańskie: Tomasz Błyskoń oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim

Lubomierz: Bartosz Moskwa

Jakubów: Oskar Szkudło oraz Stowarzyszenie Aktywiści Społecznej Integracji BEZ BALASTU

Bolesławiec: Mariusz Lickiewicz oraz MOSIR Bolesławiec

Nowa Sól: Rafał Nowak, Paweł Stec oraz UKS Peleton Nowa Sól

Żary: Krzysztof Grzegorczyk oraz Żary Runners Team

Wolsztyn: Agnieszka Dudziak, Dariusz Stęsik oraz Klub Kolarski Fala Park

Wyrazy wdzięczności kierujemy do strażników, policji, wojska, służb medycznych i wszystkich, którzy czuwali nad bezpieczeństwem uczestników na trasie wyścigów. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za obsługę bufetów oraz za zabezpieczenie tras.

Dziękuję Urzędom Miast i Gmin, Lasom Państwowym, Starostwom Powiatowym, Lubuskiemu Urzędowi Marszałkowski oraz innym instytucjom państwowym, bez których przychylności nasze imprezy nie mogłyby się odbyć.

Dziękujemy pracownikom firmy Kaczmarek Electric S.A.

Dziękujemy Tomaszowi Hucał za profesjonalną konferansjerkę oraz Dominikowi Brzezickiemu za dbanie aby w czasie wyścigu z głośników leciała dobra muzyka.

Renata Tyc, Piotr Łabaziewicz, Jarosław Sieledczyk oraz Rafaello Film dziękujemy Wam za piękne zdjęcia i filmy z tras maratonów.

Wielkie podziękowania dla wszystkich partnerów i sponsorów, którzy nieustannie dostrzegają i podzielają naszą pasję do jazdy na rowerze:

Firmie Kaczmarek Electric S.A. a w szczególności prezesowi Cezaremu Kaczmarkowi współtwórcy i głównemu sponsorowi cyklu, za zaangażowanie w rozwój tego przedsięwzięcia oraz jego małżonce Urszuli Kaczmarek. Bez osobistego zaangażowania tych dwóch osób nie byłoby cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB.

Wielkie podziękowania za wsparcie kierujemy do:

Kaczmarek Electric S.A. – Hurtownia Elektrotechniczna

DT4YOU.com

www.dobresklepyrowerowe.pl

Cisowianka

ALE ENERGY

Bike Leszno

AJs Fenwicks

Fitwheels.eu

Masterchem

Seven Komputery

Diet & More

Magazyn Elektrosystemy

MTB XC PL

Kontakt-Simon

Philips Polska

Geo-Master.pl

Dziękuję wszystkim osobom, których nie zdołaliśmy tu wymienić, a które wspierały cały zespół przy tworzeniu tego wspaniałego kolarskiego święta, jakim jest Grand Prix Kaczmarek Electric MTB.

Przepraszamy za niedociągnięcia organizacyjne, które zdarzyły nam się w tym roku. Obiecujemy wyciągnąć wnioski na przyszłość oraz dołożymy wszelkich starań aby nasz maraton był imprezą na którą chcecie wracać.

Na koniec chcielibyśmy zwrócić się do wszystkich – jeśli macie jakieś swoje spostrzeżenia lub uwagi, które mogą przyczynić się do podwyższenia standardu naszego wyścigu, proszę kierujcie je mailowo (nie w komentarzu) na mtb@ke.pl. Wszystkie wasze pomysły zostaną rozważone.

Do zobaczenia w nowym sezonie 2020.

W imieniu całej ekipy Grand Prix Kaczmarek Electric MTB jeszcze raz dziękuję za wspaniały sezon

koordynator cyklu
Joanna Balawajder