Zasady sanitarne na etap w Sulechowie!!!

  26 sierpnia 2020

ZASADY SANITARNO – EPIDEMIOLOGICZNE NA ZAWODY GP KE MTB 2020

W związku z uzyskaniem pierwszej negatywnej opinii Sanepidu odnośnie zasad organizacji wyścigu w Sulechowie złożyliśmy drugi, zaakceptowany już pozytywnie wniosek uwzględniający wszystkie zastrzeżenia tej instytucji. Mając na uwadze obecnie panującą sytuację oraz fakt, iż Sanepidowi zależy na zdrowiu i bezpieczeństwie zawodników oraz zapewnieniu przestrzegania obowiązujących przepisów zapewniamy iż dołożymy wszelkich starań by zasad tych przestrzegać.

1) Biuro zawodów zlokalizowane będzie przy wejściu na stadion – ul. LICEALNA w Sulechowie.
2) O godzinie 10:40 otworzona zostanie brama stadionu, na którym znajduje się miasteczko zawodów. Na teren ten wstęp będą mieli TYLKO I WYŁĄCZNIE ZAWODNICY. Żadna z osób towarzyszących nie zostanie tu wpuszczona.
3) Po wejściu na stadion zawodnicy ustawią się W MASECZKACH w sektorach na stadionie do honorowego startu skąd wyznaczonym korytarzem grupą przejdą na start na ul. Judyma. Wyjście do sektorów na start tylko i wyłącznie W MASECZKACH. Zawodnicy bez maseczek nie zostaną wpuszczeni do sektora startowego gdyż będzie to groziło odwołaniem imprezy.
4) Bezpośrednio przed startem po sygnale speakera maseczki można zdjąć.
5) Po powrocie z trasy i minięciu mety zawodnicy wyznaczonym korytarzem wracają do miasteczka zwodów. Cały czas obowiązuje zakaz wstępu osób postronnych.
6) W miasteczku zawodów obowiązuje nakaz zachowania dystansu społecznego 1,5 metra, a w przypadku braki takiej możliwości nakaz zakrywania nosa i ust.
7) Zawody organizowane są bez udziału publiczności. W obrębie sektora startowego będzie obowiązywał zakaz przebywania oznaczony taśmami ostrzegawczymi.

Jako organizatorzy musimy zapewnić przestrzeganie niniejszych reguł, gdyż od tego zależy nasze i wasze bezpieczeństwo oraz możliwość realizacji tej i innych imprez. Liczymy na Waszą wyrozumiałość