UWAGA !!!
META ZAWODÓW DYSTANSU MINI, MEGA I GIGA WYJĄTKOWO ZNAJDUJE SIĘ POZA MIASTECZKIEM ZAWODÓW.
META ZNAJDUJĘ SIĘ OK 10 KM OD RYDZYNY. UCZESTNIK WRACAJĄCY DO MIASTECZKA ZAWODÓW JEST ZOBOWIĄZANY DO PORUSZANIA SIĘ PO DROGACH PUBLICZNYCH ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI RUCHU DROGOWEGO.
Organizator informuje, że taki stan spowodowany jest wymogami Policji. 

Komunikat organizatora!
W celu zapewnienia jak największego poziomu bezpieczeństwa uczestnikom maratonu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB rozgrywanego w dniu 6 kwietnia w Rydzynie informujemy, że na czas startu i przejazdu kolarzy przez 10 km odcinek prowadzący na docelową trasę maratonu, która przebiega dalej wyłącznie po terenach leśnych „Tworzanki” od godz. 11:00 do godz. 11:45 przewidujemy tymczasowe wstrzymanie ruchu samochodowego pod asystą Policji oraz Ochotniczej Straży Pożarnej na drogach: Dąbcze, Nowa Wieś oraz Drodze Krajowej nr 12. Na tych trzech drogach z wyprzedzeniem, zostaną postawione znaki zmniejszające prędkość kierujących pojazdami do 30 km/h oraz znaki ostrzegające o przejeździe kolarzy przez drogę.
Meta zawodów zostanie ulokowana w innym miejscu niż start, dokładnie meta będzie znajdować się  za drogą krajową nr 12.
Z miejsca mety do miasteczka zawodów zawodnicy już poza rywalizacją sportową będą musieli wrócić na własną odpowiedzialność stosując się do przepisów Ruchu Drogowego. W celu zapewnienia większego bezpieczeństwa wracającym uczestnikom maratonu organizator na drodze powrotnej przed wjazdem na drogi publiczne gdzie występuje ruch samochodowy postawi znaki „STOP”, oraz w tych miejscach dodatkowo będzie stać strażak, który będzie czuwać nad bezpieczeństwem kolarzy.

Trasy wyścigu na dystansie MINI

Dystans: 21 km
Bufet ok 15 km
Rozjazd znajduje się na 16 km
Przewyższenia ok 200 m

Trasy wyścigu na dystansie MEGA

Dystans: ok 41 km
Bufet ok 15 km, 28 km,

Przewyższenia 600 m

Trasy wyścigu na dystansie GIGA

Dystans: ok 65 km
Bufet ok 15 km, 28 km, 54 km

Przewyższenia ok 1100 m
Trasa dystansu Giga pokrywa się z trasą Mega z tą różnicą, że jadący Giga na 40 km wjeżdżają ponownie na pętlę trasy, pokonując 2 rundę. (Patrz na mapę dystansu Mega.)

Trasy wyścigu na dystansie MŁODZIK

Dystans: ok. 11 km ( 2 x pętla ok 5,5 km)
Bufet znajduje się na mecie

MAPA POWROTU Z METY DO MIASTECZKA ZAWODÓW