WYŚCIG DLA NAJMŁODSZYCH

Niestety ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju i związane z tym ograniczenia jesteśmy zmuszeni w tym roku zrezygnować ze strefy dziecka oraz  z organizacji wyścigów dla najmłodszych 🙁

 

Podczas pięciu etapów (Rydzyna, Sulechów, Krosno Odrzańskie, Żerków, Wolsztyn) w ramach Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2020 zostanie zorganizowana Strefa Dziecka oraz wyścigi rowerowe dla najmłodszych.

W wyścigu rowerowym dzieci klasyfikowane są w czterech kategoriach wiekowych z podziałem na chłopców i dziewczynki:
kategoria D0 do 4 lat (100-150 m)
kategoria D1 5-6 lat (150-300 m)
kategoria D2 7-9 lat (500-800 m)
kategoria D3  10-12 lat (800-1500 m)

Zgłoszenia, opłaty
1. Zgłoszenia są przyjmowane tylko w Biurze Zawodów w dniu wyścigu.

2. Opłata za udział w wyścigu dziecięcym wynosi 10 zł (płatne w gotówce w biurze zawodów).

W ramach startu w wyścigu zawodnik otrzymuje:
–  Opaska eventowa na rękę, która upoważnia do darmowego korzystania ze strefy dziecka oraz do dmuchanych placów zabaw, które się tam znajdują.

– Numer startowy. Raz wydany numer startowy jest ważny na wszystkich edycjach, za każdym razem należy dziecko zarejestrować pod tym samym numerem.
– Drobny podarunek od Organizatora
– Oznaczenie trasy
– Zabezpieczenie medyczne i ratownicze
– Trofea dla zwycięzców oraz drobne nagrody rzeczowe. Dekorowanych będzie trzech pierwszych zawodników z powyższych kategorii z podziałem na płeć
– Pamiątkowe medale dla wszystkich startujących

Dekorujemy na podium trzech pierwszych zawodników z każdej z powyższych kategorii wiekowych, z podziałem na płeć. Dla zwycięzców przewidzieliśmy specjalne trofea oraz drobne nagrody rzeczowe. Każdy zawodnik, biorący udział w wyścigu, otrzymuje: numer startowy, drobny podarunek od organizatora oraz pamiątkowy medal.